Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności/Cookies.OK

Grasz jeszcze w Diablo 3?

Wyniki

Loading ... Loading ...

Diablo_3_fansite Diablo_3_PvPkomnatadusz.pl
Facebook.com - diablo3poland Youtube.com - diablo3poland Twitter.com - diablo3poland
Filtruj newsy: Wszystkie Newsy Blizzard Newsy Diablo3.com Newsy Diablo3.pl
Czekasz na PvP w Diablo 3? My również!

Jeszcze Trochę Regionalnych Wyjaśnień z RMAH i GAH

Cytowany w poprzednim newsie wątek z oficjalnego forum Diablo 3, to istna kopalnia Bashiok'owych wpisów. Jak się okazuje, na kolejnych jego stronach, padło kilka konkretnych pytań odnośnie wszelakich regionalnych aspektów działania RMAH oraz AH chodzącego na złocie (GAH). Bashiok przechodzi w tryb odpowiadania na pytania:

Jeśli ktokolwiek chce zadać pytanie, walcie śmiało, a ja postaram się odpowiedzieć bezpośrednio i szczerze, jednak ta zabawa w złą interpretację moich poprawek względem czyjejś błędnej interpretacji czegoś, skręca mi mózg w supły. Nie będę już rozjaśniał cudzych błędów w rozumowaniu, będę tylko odpowiadał na pytania, to zdaje się być prostsze.

Odpowiedz więc proszę na moje pytanie!
Czy będę mógł grać z kumplami z innych regionów! Ja mieszkam w SEA [Azja Południowo-Wschodnia - przyp. red.]. Tworzę postać w SEA. Będę mógł grać z kumplem, który siedzi w EU i ma postać w EU? (grać z kumplem = chodzić z nim na bossów, etc.)

Tak, jednak będziesz musiał zalogować się na region EU i stworzyć tam postać, coby móc z nim grać, albo twój kumpel będzie musiał postąpić odpowiednio. Jeśli jesteś na swojej postaci w SEA a on jest na swojej w EU, będziecie mogli ze sobą rozmawiać przez BattleTag lub Real ID, ale to wszystko. Wasze postacie muszą być na tym samym regionie, cobyście mogli razem grać.

Czy GAH jest globalny, czy nie?

To by oznaczało, że można handlować pomiędzy "regionami", prawda?

Dom aukcyjny na złocie nie jest globalny. Możesz używać domu aukcyjnego na złocie w każdym regionie, jednak każdy z nich jest oddzielny, tak jak postacie są oddzielne na każdy region.

Domu aukcyjnego opartego o prawdziwą walutę, możesz używać tylko w swoim domowym regionie.

Wydawało mi się, że będę mógł zmienić swoją walutę z USD na Peso, kiedykolwiek będę chciał, jako że jestem mieszkańcem/rezydentem Ameryki. Jednak nie będę mógł przesiąść się na Euro AH, o ile nie udowodnię, że "przeprowadziłem się" do Europy.

Jak dla mnie, wszystko tu brzmi poprawnie. Nie jestem jednak pewien procesu autentycznego oflagowania twojego konta na inny region, nawet z dowodem. Możliwe, że takie rzeczy będą miały miejsce, nie jest mi jednak znany jakikolwiek zamiar wspierania takich akcji.

Jakieś szanse na przełączanie się między regionami? (Tak jak to jest z Realm'ami w WoW'ie?)
W sensie, mogą być ludzie emigrujący za granicę, lub wyjeżdżający do pracy/na studia i mogą chcieć przenieść swoje postacie, powiedzmy z serwera EU na serwer US?

Nie ma obecnie planów co do tego. Zaliczyłbym coś takiego do "mało prawdopodobnego", z powodu walutowych ramifikacji.

Może mógłbyś uściślić, czy Blizzard będzie pobierał % prowizję przed transferem na PayPal, czy może pozostanie przy stałej opłacie za wystawienie aukcji.

Procentową prowizję pobiera od ciebie tylko przy wypłacie przez PayPal.

A więc będzie można kupić Diablo 3 w dowolnym miejscu na ziemi i stworzyć sobie postać na dowolnym regionie, który sobie przy tym wybierzesz?

Niczego jeszcze w tym temacie nie ogłosiliśmy, ponieważ z tego co wiem, jeszcze tego nie dograno. Każdy region to inny model biznesowy i cenowy, przez co chcemy się upewnić, że nasza oferta trafia do tych, do których ma trafić. Nie mam dla ciebie tutaj konkretów, jednak będziemy musieli się na ten temat wypowiedzieć przed premierą.

W jaki sposób dostaje się region domowy?

Nie jesteśmy jeszcze gotowi na omówienie tej kwestii i oczywiście jakiekolwiek informacje na ten temat, będziemy musieli wydawać z dużą dozą ostrożności. Obejście tego, nie byłoby tylko "zagraniem Blizzard'owi na nosie", wiązałoby się z tym całkiem poważne pogwałcenie międzynarodowych praw handlowych, musimy więc traktować to równie poważnie.

A co jeśli stworzysz postacie na serwerach innego regionu? Czy te postacie będą miały dostęp do twojego domowego RMAH, czy może nie będą miały dostępu do żadnego RMAH?

Każdy region ma swoje działy. Postacie na jednym regionie, nie mogą grać z postaciami z innego. Podobnie każdy region ma swój własny dom aukcyjny na złocie i prawdziwej walucie. Postacie z jednego regionu, mogą korzystać z domów aukcyjnych na tym regionie (oczywiście razem z restrykcją od domu aukcyjnego opartego na prawdziwej walucie, jeśli ten region nie twoim regionem domowym).

Polecamy Diablo 3 Sklep - tanie klucze do gier.

Ostatnia modyfikacja: 30.12.2011 08:40

Bądź na bieżąco z wszystkimi wydarzeniami ze świata Diablo 3!

Polub naszą stronę:
Doceń naszą pracę, dzięki wyczerpującym komentarzom przyczyniasz się do rozwoju portalu.

Skomentuj wpis.

ERROR: si-captcha.php plugin: GD image support not detected in PHP!

Contact your web host and ask them to enable GD image support for PHP.

ERROR: si-captcha.php plugin: imagepng function not detected in PHP!

Contact your web host and ask them to enable imagepng for PHP.