Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności/Cookies.OK

Grasz jeszcze w Diablo 3?

Wyniki

Loading ... Loading ...

Diablo_3_fansite Diablo_3_PvPkomnatadusz.pl
Facebook.com - diablo3poland Youtube.com - diablo3poland Twitter.com - diablo3poland
Filtruj newsy: Wszystkie Newsy Blizzard Newsy Diablo3.com Newsy Diablo3.pl
Czekasz na PvP w Diablo 3? My również!

Klaryfikacje Do Łaty 1.0.4, 52 Screeny Nowych Legendarnych!

Łata 1.0.4 stoi i pierwszy znaczący krok Blizzarda ku realizacji pełnego potencjału Diablo 3 jest już za nami. Jak to zwykle bywa z tak rozległymi aktualizacjami zawartości, nie wszystko da się jasno ustalić na podstawie samych not do łaty. Z tego też względu, na oficjalnych forach pojawił się szereg wątków poruszających przeróżne tematy związane z nowymi i zmienionymi funkcjami gry. Na pierwszy ogień idzie Dom Aukcyjny (odpowiada Lylirra):

A więc tooltip porównywania przedmiotów będzie się pojawiał TYLKO na stronie rekomendowanych przedmiotów, ale już nie podczas szukania przedmiotów poprzez filtry i im podobne?

Po prostu aktualizujemy stronie Rekomendowanych Przedmiotów coby zrównać ją z tym, co już robią normalne metody wyszukiwania. Tak jak będziesz widział dwa tooltipy kiedykolwiek będziesz przeglądał przedmioty, które wyświetliły się w oknie wyników wyszukiwania -- jeden dla przedmiotu, na który najechałeś i jeden dla przedmiotu, który obecnie masz w slocie dla tego rodzaju przedmiotu -- tak też będziesz widział to samo na stronie Przedmiotów Rekomendowanych. Choć te tooltipy są wam znane jako te, które porównują przedmioty, nie mają one strzałek ↑/↓ (dla Obrażeń, Życia i Ochrony), o których myślisz.

Rozmawialiśmy jednak nad dodaniem tooltipów ↑/↓ do Domu Aukcyjnego. Bardzo chcielibyśmy to zrobić, musimy jednak wcześniej poradzić sobie z szeregiem technicznych przeszkód. Nie mamy specjalnie czym się w tym temacie z wami w tej chwili podzielić, zgadzamy się jednak, że byłaby to świetna funkcja dla Domu Aukcyjnego. 

Nie rozumiem tego podpunktu, co on oznacza? "maksymalny stos"="minimalny stos" nie ma sensu, czy to nie jest czasem literówka? 😐 A jeśli jest to prawda, czy druga część oznacza 1m = 0.25€ ?

Tylko rozmiar stosów się zmienił przy wystawianiu złota (zwiększony ze 100,000 do 1,000,000); wszystkie pozostałe wartości pozostały niezmienione. Minimalna cena za stos jest nadal taka sama i nadal istnieje ograniczenie do 100 stosów. [...]

Przy okazji, owe zmiany tyczą się tylko i wyłącznie aukcji ze złotem wystawianych po wprowadzeniu łaty. Aukcjie istniejące w momencie wprowadzenia 1.0.4 nadal mają 100,000 na stos.

A co z szukaniem oślepienia na amuletach?

Właśnie sprawdziłam i taka opcja wchodzi z 1.0.4.

I jeszcze, będzie można szukać obrażeń na amuletach/pierścieniach/off-handach? Co z szansą na blok na tarczach?

Nie w 1.0.4 ale nad tym pracujemy. Obecnie planujemy te zmiany na łatę 1.1.0 i pozwolą wam one szukać % szansy na blok na tarczach.

Zapomniałaś kropki na końcu ostatniego akapitu. Żądam zwrotu pieniędzy.

Oddaję jedną z odsetkami: ...

😉

Dalej również Lylirra rozjaśnia, co dokładnie daje doświadczenie przy nabijaniu Poziomów Mistrzowskich:

Bug questowy/zdarzeń

Bug przy nabijaniu Poziomów Mistrzowskich. Kiedy losowe zdarzenie w grze postacią na 60 poziomie. Dostaję tylko złoto i żadnego doświadczenia względem Poziomów Mistrzowskich. Jeśli możecie to naprawić. Byłoby fajnie. Dzięki.

Dobre pytanie! Coby sprostować...

Rzeczy, które dają doświadczenie względem Poziomów Mistrzowskich:

  • Zabijanie potworów
  • Robienie combosów w walce.

Rzeczy, które nie dają doświadczenie względem Poziomów Mistrzowskich:

  • Zadania
  • Księgi wiedzy

I jako że widziałam podobne pytania, sprzęt z +XP i kamienie szlachetne będą wpływać na doświadczenie względem Poziomów Mistrzowskich.

I wreszcie, post zbierający popularne pytania odnośnie nowej łaty. CM Vaeflare odpowiada na trzy z ośmiu:

[...]

5) Dlaczego Tribal Rights nie wpływa na Horrify, a wpływa na Mass Confusion? Wydaje się, że oba zaklęcia pełnią tą samą funkcję i oba mają związek z duchami.

Akurat jest tu subtelna różnica. Horrify można już zredukować Spirit Vessel i uznaliśmy, że to już wystarczy. Do tego, zredukowaliśmy już cooldown Horrify z 20 do 16 sekund.

[...]

8) Dlaczego nie ma tarcz z regeneracją zasobów energetycznych postaci, off-handy DPS je mają, nie rozumiem, z jakiej racji miałby to wywołać jakieś rozstrojenia...

Staramy się być wstrzemięźliwi z affixami, które pojawiają się na przedmiotach używanych przez wiele klas postaci, będąc bardziej skłonnymi do wstawiania regeneracji na przedmioty klasowe. Z tego też powodu, affixy klasowe są rzadkie na uniwersalnych przedmiotach.

9) Czy zwiększenie doświadczenia z kamieni szlachetnych liczy się do Poziomów Mistrzowskich?

Cóż, zbierajcie te rubiny, ponieważ +XP z kamieni szlachetnych i przedmiotów będzie rzeczywiście liczył się do Poziomów Mistrzowskich! Może wam się również wydać interesujące, że Męstwo Nefalemów również będzie dawało bonus w postaci 15% +XP na każdą kumulację, który również będzie się liczył do Poziomów Mistrzowskich.

I na koniec eye candy! Przed wami galeria 52 screenów z nowymi przedmiotami Legendarnymi. Znaczna większość pochodzi z tego wątku na reddicie, jeśli więc chcecie więcej, sugeruję tam zajrzeć; cały czas ludziska dodają nowe. Enjoy!

Polecamy Diablo 3 Sklep - tanie klucze do gier.

Ostatnia modyfikacja: 22.08.2012 12:31

Bądź na bieżąco z wszystkimi wydarzeniami ze świata Diablo 3!

Polub naszą stronę:
Doceń naszą pracę, dzięki wyczerpującym komentarzom przyczyniasz się do rozwoju portalu.

Skomentuj wpis.

ERROR: si-captcha.php plugin: GD image support not detected in PHP!

Contact your web host and ask them to enable GD image support for PHP.

ERROR: si-captcha.php plugin: imagepng function not detected in PHP!

Contact your web host and ask them to enable imagepng for PHP.