Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności/Cookies.OK

Grasz jeszcze w Diablo 3?

Wyniki

Loading ... Loading ...

Diablo_3_fansite Diablo_3_PvPkomnatadusz.pl
Facebook.com - diablo3poland Youtube.com - diablo3poland Twitter.com - diablo3poland
Filtruj newsy: Wszystkie Newsy Blizzard Newsy Diablo3.com Newsy Diablo3.pl
Czekasz na PvP w Diablo 3? My również!

Kroczący w Zwątpieniu, 74% Na Witrynie Promocyjnej, Diablo 3 w TV

W tym tygodniu będziemy trochę mniej aktywni - w końcu Majówka jest. No ale, na dobry początek tygodnia trzeba zaktualizować nowości, które Niebiescy w ramach wielkiej kampanii promocyjnej D3 cały czas publikują.

Zaczynamy od zupełnie przez nas pominiętego opowiadania wprowadzającego do postaci Szamana, "Kroczący w Zwątpieniu". Szybko przelatując przez początek z przyjemnością mogę stwierdzić, iż chłopaki z Polskiej filii Blizzarda wzięli się za siebie i nie ma już braków w tłumaczeniu. Jak zwykle, poniżej zamieszczam kilka pierwszych zdań z opowiadania, wraz z odnośnikiem do reszty. Po anglicku, tutaj.

Jak zawsze, wojna zaczęła się o wschodzie słońca.

Bezszelestnie jak pantery, Benu i dziesięciu innych szamanów z Klanu Siedmiu Kamieni zakradli się do serca Teganze. O ich nadejściu ostrzegał jedynie cichy grzechot kościanych i metalowych talizmanów przywieszonych do plemiennych masek. Wymalowani na biało, żółto i czerwono, przystrojeni w jaskrawe pióra ptaków bokai szamani wtapiali się w tętniącą barwami życia dżunglę.

Wkrótce cień szmaragdowozielonych koron drzew zgęstniał, pogrążając poszycie puszczy w wiecznym półmroku. Benu wytężył słuch... Próbował wychwycić odgłosy, które naprowadzą go na ludzką zwierzynę.

Nadeszła pora Igani Bawe – Żniwa Dusz.

Była to pierwsza rytualna wojna, w której uczestniczył Benu. Z podniecenia serce waliło mu jak bęben. Gdzie indziej w dzikiej puszczy, może nawet nieopodal, szamani plemion Pięciu Wzgórz i Doliny Chmur również polowali, wezwani nakazami najwyższych kapłanów tak samo jak Benu i jego lud.

Drużyna Siedmiu Kamieni zatrzymała się na odpoczynek wewnątrz obrębu terytorium Pięciu Wzgórz. Dwaj szamani wyruszyli na zwiady w gęstwinę... Czytaj Dalej.

Dalej mamy dobicie do 74% na witrynie promocyjnej "Zapada mrok, rodzą się bohaterowie", gdzie nadrobić musimy aż dwa nowe materiały (za 60% i 70%). Przy 60%, Niebiescy udostępnili dwustronicowy fragment z nadchodzącej nowej książki z uniwersum Diablo: Diablo III - Zakon:

Cain poczuł przykrą woń podobną do odoru gnijącego ścierwa. Przed sobą miał zwieńczone łukiem przejście prowadzące do kolejnego, pogrążonego w nieprzeniknionych ciemnościach pomieszczenia. Usłyszał, jak wewnątrz coś się porusza, a następnie dobiegł go głęboki, gardłowy pomruk i towarzyszący mu odgłos drapania o skałę. Cain był zbyt widoczny w blasku świecy, więc przyparł do ściany i cicho, niczym duch, wsunął się w róg, między dwa regały z księgami.

Stwór, który wyłonił się z przejścia, był tak ogromny i ohydny, że Cain początkowo nie mógł uwierzyć własnym oczom. Przypominał zlepek ludzkich kończyn i korpusów najeżony lasem sterczących kolców, które wydawały się być ze skały lub drewna. Dwoje długich ramion zakończonych było nie dłońmi, lecz maczugami obrośniętymi w takie same skalisto-drzewne odpryski. Na wzdętym, cuchnącym cielsku Cain naliczył co najmniej trzy osobne głowy o ślepiach zaciągniętych bielmem, przewracającymi się w zapadłych oczodołach.

Monstrum poruszało się ociężale i z mozołem. Musiało schylić się, by przejść pod łukiem zawieszonym ponad trzy metry nad posadzką. Zwaliste barki niemalże całkowicie wypełniały prześwit, gdy stwór wtoczył się do biblioteki chrząkając z wysiłku. Zwrócił się w kierunku Caina, a coś, co wyglądało na główny łeb wyrastający wprost z klatki piersiowej, utkwiło w nim wzrok.

Monstrum zastygło w miejscu, jakby badało wzrokiem ukrytego mężczyznę,

a nagle rozwarło główną paszczę i ryknęło przy akompaniamencie skrzeków pozostałych pysków zalewając Caina smrodem potwornego oddechu.

Płomień świecy zamigotał i niemal zgasł. Caina ogarnęła trwoga, gdy stwór zrobił krok w jego stronę i niemal przewrócił stół, grożąc posłaniem ich obu w czeluść mroku. Cain wymknął się ze swej kryjówki i rzucił w kierunku drzwi, lecz bestia ruszyła za nim wyciągając długie, maczugowate ramię, gotowa jednym uderzeniem wgnieść go w posadzkę.

Próg 70% dał nam kolejny, czwarty pamiętnik deweloperów, tym razem z bliższej nam przeszłości - 21 Marca 2012, a więc 6 dni po ujawnieniu daty premiery:

I wreszcie, Diablo 3 ma swój telewizyjny spot reklamowy, który w moim przekonaniu, jest wyjątkowo udany:

UPDATE: Nasz niezłomny khorba raportuje pojawienie się intra klasowego Czarownika:

Polecamy Diablo 3 Sklep - tanie klucze do gier.

Ostatnia modyfikacja: 30.04.2012 10:05

Bądź na bieżąco z wszystkimi wydarzeniami ze świata Diablo 3!

Polub naszą stronę:
Doceń naszą pracę, dzięki wyczerpującym komentarzom przyczyniasz się do rozwoju portalu.

5 komentarzy to “Kroczący w Zwątpieniu, 74% Na Witrynie Promocyjnej, Diablo 3 w TV”

  1. LOL says:

    aż mnie ciary przeszły jak zobaczyłem spot reklamowy 😀 to będą najdłuższe 2 tygodnie w tym roku ;D

Skomentuj wpis.

ERROR: si-captcha.php plugin: GD image support not detected in PHP!

Contact your web host and ask them to enable GD image support for PHP.

ERROR: si-captcha.php plugin: imagepng function not detected in PHP!

Contact your web host and ask them to enable imagepng for PHP.