Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności/Cookies.OK

Grasz jeszcze w Diablo 3?

Wyniki

Loading ... Loading ...

Diablo_3_fansite Diablo_3_PvPkomnatadusz.pl
Facebook.com - diablo3poland Youtube.com - diablo3poland Twitter.com - diablo3poland
Filtruj newsy: Wszystkie Newsy Blizzard Newsy Diablo3.com Newsy Diablo3.pl
Czekasz na PvP w Diablo 3? My również!

„Monster Power” (tzw. „/players x”), Infernalna Machina – Więcej informacji

Zaczynają spływać pierwsze informacje na temat nowych funkcjonalności z nadchodzącej łaty 1.0.5: "Infernalnej Machiny" oraz tak zwanego "Monster Power" (Siły Potworów). Na początek, dwa wywiady, jeden z IGN (Jay Wilson i Wyatt Cheng), a drugi z Taiwańskiego portalu Gnn.Gamer.com.tw (tylko Jay), za portalem diablo.incgamers. Na biało tłumaczenia wypowiedzi Jaya z Taiwańskiego artykułu, a na niebiesko Jay i Wyatt z tekstu IGN:

System rodzaju Players X jest tutaj tłumaczony na "Siłę Potworów" i gracze tworzący nowe gry postaciami na poziomie 60 będą mogli ustawić jej poziom od 0 do 10. Nie będzie można zmienić tego poziomu podczas gry, np. zaraz przed walką z bossem. "Zamysłem tego systemu jest zezwolenie graczom na ustawienie siły potworów i im wyżej go ustawią, tym większe bonusy z tego tytułu otrzymają: wyższy MF, doświadczenie i drop fantów — jednak sam gra, stanie się zdecydowanie trudniejsza. [...] Jest to system, który zastosowaliśmy celem udostępnienia graczom większej kontroli nad poziomem trudności ich gry." Na wyższych poziomach, wzrasta poziom trudności gry, co odpowiada wzrostowi otrzymywanego doświadczenia oraz lepszym przedmiotom. Nie ma ma jeszcze szczegółów co do tego, w jaki dokładnie sposób będzie rósł poziom trudności gry - nie wiadomo, tak jak i nie wiadomo, co oznacza "lepsze przedmioty": więcej przedmiotów wyższej jakości (Zestawy/Legendarne), wyższe poziomy przedmiotów, czy wszystko razem.

"Jako że trochę już minęło od premiery, odkrywamy, że gracze zaczynają tworzyć różne grupy odbiorców. Masz tych, którzy poświęcili swojej postaci 1,000 godzin, mają absolutnie zadziwiające przedmioty i potrzebują odpowiedniego poziomu wyzwania. Masze też jednak i tych, którzy 60 poziom nabili w zeszłym tygodniu, pierwszy raz, ponieważ grywali sobie jedną, dwie godziny tygodniowo od premiery i bawili się przednio, jednak teraz właśnie dochodzą do Inferno. Nie lubią korzystać z domów aukcyjnych i nie czytają o grze w internecie — co więc trzeba takim osobom zaproponować? Siła Potworów zdecydowanie daje nam możliwość zaadresowania obu graczy oraz okazjonalnego trafienia tych, którzy znajdują się pomiędzy nimi."

"Na 60 poziomie, gracze będą mogli znaleźć przeróżne przedmioty, które połączone w całość stworzą urządzenie pozwalające im walczyć z potężniejszymi wersjami bossów poukrywanych w całej grze." Aby odblokować Infernalną Machinę, gracze będą zbierać jej elementy we wszystkich aktach, więc prawdopodobnie nie będzie to krótki i łatwy proces. (Możliwe, że nawet dłuższy i bardziej złożony od Pandemonium z Diablo 2.) Poziom Infernalnej Machiny ma całkowicie nową architekturę, ale nie będzie miał nowych bossów, czy potworów. (Najprawdopodobniej, "uber" bossowie będą mieli inne kolory i może jakieś nowe umiejętności.) Nagrodą za skończenie poziomu Infernalnej Machiny będzie nowy Legendarny pierścień, dostępny tylko z tego zadania. Pierścień będzie Scalony z Kontem gracza, więc nie będzie można nim handlować ani sprzedawać, jednak będzie można go przekazywać innym postaciom na swoim koncie.

Polecamy Diablo 3 Sklep - tanie klucze do gier.

Ostatnia modyfikacja: 19.09.2012 07:35

Bądź na bieżąco z wszystkimi wydarzeniami ze świata Diablo 3!

Polub naszą stronę:
Doceń naszą pracę, dzięki wyczerpującym komentarzom przyczyniasz się do rozwoju portalu.

7 komentarzy to “„Monster Power” (tzw. „/players x”), Infernalna Machina – Więcej informacji”

 1. sebastian says:

  „Pierścień będzie Scalony z Kątem gracza” – kontem*

 2. Sadkill says:

  A są już jakieś przecieki kiedy wprowadzą 1.0.5?

 3. KERMIz says:

  „Pierścień będzie Scalony z Kątem gracza, więc nie będzie można nim handlować ani sprzedawać”

  omg czegoś takiego się nie spodziewałem -_-‚.

Skomentuj wpis.

ERROR: si-captcha.php plugin: GD image support not detected in PHP!

Contact your web host and ask them to enable GD image support for PHP.

ERROR: si-captcha.php plugin: imagepng function not detected in PHP!

Contact your web host and ask them to enable imagepng for PHP.