Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności/Cookies.OK

Grasz jeszcze w Diablo 3?

Wyniki

Loading ... Loading ...

Diablo_3_fansite Diablo_3_PvPkomnatadusz.pl
Facebook.com - diablo3poland Youtube.com - diablo3poland Twitter.com - diablo3poland
Filtruj newsy: Wszystkie Newsy Blizzard Newsy Diablo3.com Newsy Diablo3.pl
Czekasz na PvP w Diablo 3? My również!

Multiboxing, Easter Eggi SC2 w D3, Jeszcze Raz Scroll of Companion

Za oceanem głucho, trzeba więc zajrzeć w rodzime strony. Trzy tematy mamy z Polskich oficjalnych forów, jeden istotny, dwa pozostałe marginalne. Tak czy owak, fajnie jest raz na jakiś czas mieć robotę tak łatwą, jak redaktorzy serwisów anglojęzycznych. Po pierwsze i najistotniejsze, rodzimi fani pytają się o stanowisko Niebieskich względem multiboxingu (fan sam objaśnia, o co chodzi), odpowiada CM Kapeselus:

Tak z ciekawosci, jakie jest wasze zdanie w tym temacie?

Z jednej strony, argumentacja jest taka, ze w multiboxingu wszystkie decyzje caly czas pochodza od gracza, ktory jedynie programowo rozdziela ten sam input do kilku klientow.

Z drugiej strony, zgranie miedzy postaciami jakie sie w ten sposob otrzymuje jest niesamowitym bonusem, zwlaszcza w pvp. (3..2..1.. spike - az mi sie lezka zakrecila ^^). No i niewatpliwe potrzebna jest pomoc ze strony jakiegos programu ktora rozdzieli sygnal z jednej myszki/klawiatury na kilka klientow - co w teorii zahacza o 3rd party tools.

W wowie do tej pory multiboxing byl dozwolony, ale tam jednoczesnie przekladalo sie to na kilka subskrypcji. W D3 koszta beda tylko jednorazowe.

Przyklad: http://www.youtube.com/watch?v=yKO2u8Y-elQ&feature=plcp&context=C4140faeVDvjVQa1PpcFPlfQAUBoYuAEDCLgNCphHbTAEl2nmiKK4%3D

Multiboxing jest uznawany za dozwoloną praktykę jeśli gracze nie korzystają z jakiejkolwiek formy automatyzacji rozgrywki.

Po drugie, fani chcą Easter Eggów ze StarCrafta II w swoim Diablo 3, uspokaja CM Wuluxar:

Fan #1: Fajnie było by spotkanie jakiś jednostek ze starcrafta. np. jakaś lokacja w której atakują nas zeloty xD

Fan #2: Chcesz zeloty to graj w Sc2  ;d  . Ale mogliby zrobić egga takiego  że np. w lochach   nagle w kącie   atakuje cie zelota za którym leci złoto. 😀

Fan #3: Easter eggi jak najbardziej, normalne potwory oczywiście że nie. Ale skoro ma być zelota, to czemu nie panda siedząca na jakiejś wysepce we mgłach? 😉

Deweloperzy zapewniają, że jest ich naprawdę sporo, więc będzie na co polować.

Polecam sprawdzić wejście do Den of the Fallen w Weeping Hollow i przypomnieć sobie, czy czasem już nie widzieliście gdzieś podobnego drzewa, w którego korzeniach otwiera się przejście wypuszczające na świat upiora 😉

Po trzecie, Wuluxar nawiązuje jeszcze raz do tematu Scroll of Companion, o którym wiemy już, że nie pojawi się w wersji premierowej gry. Publikujemy ze względu na poetyckość opisu mroczniejszej wersji towarzyszy, której to możemy się spodziewać, jeśli owy system kiedykolwiek jeszcze ujrzy światło dzienne:

W skrócie: miały być prace, ale ich nie było, więc małych kompanów do zbierania złota nie ujrzymy.

Pozwólcie, że sprostuję - w cytowanym fragmencie mówimy, że nie wiemy w tym momencie, czy zwierzęcy zgarniacze złota wrócą do gry, czy nie. A jeżeli zdecydujemy się przywrócić ten system, to postaramy się uczynić zwierzaki mroczniejszymi niż były, bo o to prosiliście.
Np. zamiast królika - szkieletowy królik z czerwonymi ślepiami. A zamiast świniaka - obrośnięty płonącą, demoniczną szczeciną guziec z mackami wyrastającymi z grzbietu. Na pewno każdy z was chciałby, żeby coś wyjątkowo ochydnego pętało się pod nogami swojej postaci, chociaż żeńska część graczy może mieć odmienne zdanie w tej kwestii.
 
Jedyny pewnik w tym momencie jest taki, że system zwierzęcych kompanów przyzywanych ze zwoju nie będzie obecny w grze w dniu premiery.

Polecamy Diablo 3 Sklep - tanie klucze do gier.

Ostatnia modyfikacja: 29.03.2012 08:38

Bądź na bieżąco z wszystkimi wydarzeniami ze świata Diablo 3!

Polub naszą stronę:
Doceń naszą pracę, dzięki wyczerpującym komentarzom przyczyniasz się do rozwoju portalu.

Jeden komentarz to “Multiboxing, Easter Eggi SC2 w D3, Jeszcze Raz Scroll of Companion”

  1. oxox says:

    Błąd. Nie mroczniejsze. Bardziej WarCraftowe. Z całym szacunkiem do tego uniwersum, ale niech do cholery Blizz postawi jakieś ścianki działowe między WC SC a D:/ Żal.

Skomentuj wpis.

ERROR: si-captcha.php plugin: GD image support not detected in PHP!

Contact your web host and ask them to enable GD image support for PHP.

ERROR: si-captcha.php plugin: imagepng function not detected in PHP!

Contact your web host and ask them to enable imagepng for PHP.