Diablo3.pl Tryb Dla Jednego Gracza Online – encyklopedia dla graczy Diablo III
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności/Cookies.OK

Grasz jeszcze w Diablo 3?

Wyniki

Loading ... Loading ...

Diablo_3_fansite Diablo_3_PvPkomnatadusz.pl
Facebook.com - diablo3poland Youtube.com - diablo3poland Twitter.com - diablo3poland
Filtruj newsy: Wszystkie Newsy Blizzard Newsy Diablo3.com Newsy Diablo3.pl
Czekasz na PvP w Diablo 3? My również!

Tryb Dla Jednego Gracza Online

Temat powraca. Do dzisiaj w zasadzie nie udało się uzyskać konkretnej odpowiedzi jak to będzie wyglądało. Największe obawy fanów, tyczą się oczywiście potencjalnego podobieństwa do rozwiązań znanych ze StarCraft'a II (Brak trybu LAN oraz ciągłe połączenie z Bnet'em podczas rozgrywki samodzielnej). Bashiok spytany wprost, odpowiada okrężnie:


“Bierzesz udział w trybie PvP, za pomocą postaci twojego wyboru, z dostępem do wszystkich umiejętności i wyposażenia, które zebrałeś w trybie dla jednego gracza i kooperacji.”
Oznacza to, że tryb dla jednego gracza jest online sam w sobie. Nie wiem czy ktoś już na to zwrócił uwagę, nie przyglądałem się forom specjalnie.


Będzie tryb offline dla pojedynczego gracza, ale będzie to coś, czego będziemy się starali wam odradzać.

Wielu z was, ze mną włącznie, miało zapewne podobne doświadczenia z Diablo 2. Dostajesz grę, zaczynasz grać, po jakimś czasie kumple mówią, że można by kooperacji spróbować, logujecie się a waszych postaci nie ma. Po chwilowym zamieszaniu i potencjalnym wykorzystaniu Webcrawler'a do przeszukania World Wide Web z pomocą Netscape 6, okazuje się, że trzeba zacząć od nowa. Takie doświadczenie może spowodować, że ktoś przestanie grać. Może ja czy ty tylko sapniemy i po chwili żałoby nad tym faktem stracenia ostatnich 60 godzin, będziemy grać dalej. Tak jednak nie jest w przypadku wszystkich. Może większości. Ja akurat przez pewien czas sobie odpuściłem Battle.net, grając dalej w trybie dla jednego gracza. Kto wie co by zrobił pomniejszy człowiek…

Więc jeśli sprawimy, że ludzie będą cały czas online a ich postacie będą na Battle.ne'cie od początku, ryzyko takiej katastrofy spada. Będzie jednak możliwość grania offline, jeśli będziesz tego potrzebował w danej chwili.

Ja akurat nigdy nie miałem problemów z rozróżnieniem, że moja postać z trybu dla jednego gracza jest przeznaczona tylko na ten tryb, tak samo jak nie miałem kłopotów ze zrozumieniem co się stało, gdy kliknąłem klawisz zmiany zestawu broni. Najwyraźniej jestem bardziej kumaty niż twój przeciętniak? o_0


Zostańmy przy to co zamierzamy zrobić a ty za każdym razem gdy zobaczysz przycisk grania offilne, będziesz mógł się śmiać z jego lokalizacji w menu.


Nie mam pojęcia co Bashiok chciał osiągnąć tym ostatnim zdaniem (o ile dobrze jego kontekst przetłumaczyłem). Jakie są w ogóle wasze wrażenia co do tego nowego trybu dla jednego gracza online (ala SC II)? Dobry to jest pomysł?

Polecamy Diablo 3 Sklep - tanie klucze do gier.

Ostatnia modyfikacja: 28.10.2010 11:36

Bądź na bieżąco z wszystkimi wydarzeniami ze świata Diablo 3!

Polub naszą stronę:
Doceń naszą pracę, dzięki wyczerpującym komentarzom przyczyniasz się do rozwoju portalu.

2 komentarze to “Tryb Dla Jednego Gracza Online”

  1. Rafał Sowa says:

    Jak wszystko ma to swoje wady i zalety. Zaletami jest możliwość przejścia z trybu pojedynczego gracza do bn dzięki czemu wielu graczy po raz pierwszy zobaczy jakim cudownym wynalazkiem jest granie z innymi graczami. A wady oczywiście takie, że jaki jest sens w graniu na single player jeśli możemy bez przerwy grac na bn ? Może dla niektórych będzie to wspaniałe rozwiązanie bo moge sobie wejść na multi wyzbierać/wymfować jakieś lepsze itemy i wrócić na single’a i grać na dużo łatwiejszym poziomie niż dotychczas (mówiąc o trudności gry z dobrymi itemami i bez). Dla mnie jest to rozwiązanie trochę chaotyczne i lekko niepotrzebne. Jestem zwolennikiem starych sprawdzonych pomysłów tj. single=single, bn=bn.
    No ale poczekajmy niech ktoś mnie skrytykuje i napisze swoją opinie ;D

  2. Paweł Gosek says:

    Szczerze mówiąc w singla grałem tylko na piracie 😛 Za to po kupieniu D2 z tej opcji już nie korzystałem, bo i po co ? Jeśli chcesz to zakładasz grę bez możliwości dołączenia kogokolwiek i masz singla. Jeśli masz problem z jakimś bossem – krzyczysz do znajomych o pomoc. Jak znajdujesz jakiś super przedmiot, ale akurat nie dla Twojej klasy to możesz go na BN opchnąć. Na singlu takie rzeczy jak wiemy nie przejdą. Więc po co się singlem/offline męczyć ?

Skomentuj wpis.

ERROR: si-captcha.php plugin: GD image support not detected in PHP!

Contact your web host and ask them to enable GD image support for PHP.

ERROR: si-captcha.php plugin: imagepng function not detected in PHP!

Contact your web host and ask them to enable imagepng for PHP.