Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności/Cookies.OK

Grasz jeszcze w Diablo 3?

Wyniki

Loading ... Loading ...

Diablo_3_fansite Diablo_3_PvPkomnatadusz.pl
Facebook.com - diablo3poland Youtube.com - diablo3poland Twitter.com - diablo3poland
Filtruj newsy: Wszystkie Newsy Blizzard Newsy Diablo3.com Newsy Diablo3.pl
Czekasz na PvP w Diablo 3? My również!

Zmiany i Blizzarda Doń Podejście

Niektórym nadal trudno jest zaakceptować fakt pełnego prawa Niebieskich do wprowadzania zmian w projektach, nad którymi w danym momencie pracują (bez znaczenia na to, czy proces deweloperski dotyczy tytułu jeszcze nie wydanego, czy trwa po jego premierze). Na pierwszy rzut oka, nie powinno być w tym nic dziwnego. Miast jednak zaakceptować ten proceder (oraz zdać sobie sprawę, że absolutnie nigdy fan danego tytułu nie będzie miał takiego oglądu na wszystkie jego niuanse by móc wydawać nad nim sądy równe treścią i akuratnością do tych, wydawanych przez jego twórcę), niektórzy przypisują doń dość ekstremalne ideologie, które Bashiok próbuje tutaj ostudzić:

Jeśli działa... zepsuj, albo przynajmniej pogmeraj bez powodu [OP - przyp. red.]

Blizzard nie jest ci niczego winien, Blizzard działa zgodnie z tym, co ONI uważają za stosowne i pozytywnie na grę wpływające, odpuść więc sobie swoje podejście, że coś ci się należy.

Absolutnie nie chcemy by tak ktoś uważał. Zdajemy sobie sprawę, że niektóre z naszych zmian mogą nie być z miejsca popularne, jednak naszą nadzieją jest, że będziemy w stanie je z wami omówić i w toku rozmowy, potencjalnie was do nich przekonać wartościowym argumentem, jeśli nawet nie uzyskać waszej aprobaty dla kierunku, który w danym momencie żeśmy obrali.

Wrażamy również gotowość do przyznania się do błędów. W niektórych przypadkach, ludzi uważają, że uginamy się pod naciskiem, czy cokolwiek innego tego rodzaju, jesteśmy jednak w stanie rozpoznać swoje błędy i mamy nadzieję, że opinie społeczności pomogą nam takie błędy naprawić.

Są też przypadki, w których od samego początku projektujemy rzeczy i podejmujemy decyzję w myśl zapotrzebowania naszej społeczności. Transmogryfikacja [WoW - przyp. red.] jest chyba najlepszym na to ostatnio przykładem, jednak po prawdzie, wszystko co robimy ma celu upewnienie się, że wszyscy grę pokochają.

Wracając do tematu, wydaje mi się, że OP odnosił się do Tweeta, w którym powiedziałem, że system kamieni szlachetnych jest w zasadzie taki sam jak w Diablo II i poco naprawiać coś, co nie jest zepsute.

Przerwa - Tweet przywoływany przez Bashioka:

Przy okazji, wiadomo coś o Kamieniach Szlachetnych? To kolejny system, o którym praktycznie niczego nie wiemy... [email protected]
Cóż, każdy kamień dodaje różne statystyki w oparciu o slot, do którego go wkładamy. Praktycznie tak samo jak w D2. Skoro działa. [email protected]

Wracamy:

Co oczywiście implikuje, że wszystko co pomiędzy tymi dwoma grami zmieniamy, naszym zdaniem jest zepsute. Nie wydaje mi się, by specjalnie daleko odchodziło to od prawdy, jednak sporo innych rzeczy działa całkiem dobrze. Losowe lochy, kąt ustawienia kamery, szybkie tempo rozgrywki, tony przeciwników do zmasakrowania, potężni bohaterowie, modyfikacje postaci, polowanie na losowe fanty, etc, etc. To jest absolutnie wypasiona gra z uniwersum Diablo i raczej  nie będziemy przepraszać za zmienianie systemów na lepsze. Oczywiście "na lepsze" jest potencjalnie subiektywne, więc mamy nadzieję na tego rodzaju dyskusje i możliwość przynajmniej poinformowania o nich oraz wytłumaczenia wam naszego toku rozumowania, przedstawieniu stojącej za nim logiki, a nawet was do niej zachęcenia.

To powiedziawszy, jestem pewien, że pojawią się tu teraz przeróżne zmartwienia i pozwolę sobie skończyć oświadczeniem, że wolelibyśmy dyskutować nad takimi tematami w istotnych wątkach, coby podtrzymać wartościowy dyskurs i się w nim udzielać.

Polecamy Diablo 3 Sklep - tanie klucze do gier.

Ostatnia modyfikacja: 24.02.2012 16:02

Bądź na bieżąco z wszystkimi wydarzeniami ze świata Diablo 3!

Polub naszą stronę:
Doceń naszą pracę, dzięki wyczerpującym komentarzom przyczyniasz się do rozwoju portalu.

Skomentuj wpis.

ERROR: si-captcha.php plugin: GD image support not detected in PHP!

Contact your web host and ask them to enable GD image support for PHP.

ERROR: si-captcha.php plugin: imagepng function not detected in PHP!

Contact your web host and ask them to enable imagepng for PHP.