Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności/Cookies.OK

Grasz jeszcze w Diablo 3?

Wyniki

Loading ... Loading ...

Diablo_3_fansite Diablo_3_PvPkomnatadusz.pl
Facebook.com - diablo3poland Youtube.com - diablo3poland Twitter.com - diablo3poland
Lubisz Diablo3.pl?

yrael jest Archaniołem Sprawiedliwości, członkiem potężnej Rady Angiris. Najpoważniejszym z jego czynów, było nauczenie Horadrimów więzienia esencji Pierwotnych Złych, w Kamieniach Dusz, zniewalając ich na wieki.

Osobowość Tyrael’a, Zana jest zaledwie kilku wybranym. Wiemy jednak, że to osobnik wielkiej sprawiedliwości i współczucia oraz pełen nienawiści do demonów oraz, że jest wyjątkowo zainteresowany losami Sanktuarium i ludzkości.

Będąc niegdyś bliskim zniszczenia Sanktuarium (w czasach bezpośrednio następujących jego powstanie), oczywistym jest, że nie ma praktycznie żadnych oporów, przed zwalczaniem wszystkich zagrożeń dla Wysokich Niebios, często bez znaczenia na cenę takich działań.

Gdy Rada Angiris dowiedziała się o istnieniu Sanktuarium, Tyrael’owi nakazano poprowadzić siły Wysokich Niebios, celem zniszczenia tej wywodzącej się z hańbiącego sojuszu aniołów i demonów aberracji. Jednak gdy Tyrael był świadkiem poświęcenia się Uldyssian’a dla przetrwania świata Sanktuarium, jego serce uległo przemianie. Podczas odbywającego się w Radzie Angiris głosowania, nad losem Sanktuarium, Tyrael przeforsował jego ocalenie przed zagładą. Rada wymazała pamięć wszystkich ludzi, przez co nikt teraz nie zdaje sobie sprawy, że Tyrael mógł równie dobrze odpowiadać za zagładę ludzkości.

Tyrael z Diablo 2

Po zabezpieczeniu egzystencji Sanktuarium, bracia aniołowie nakazali Tyrael’owi nie mieszanie się w sprawy śmiertelników. Wiele razy jednak, archanioł sprzeciwiał się tym zaleceniom, bojąc się, że bez jego interwencji, Sanktuarium wpadnie w ręce wciąż spiskujących Gorejących Piekieł. Po wygnaniu Pierwotnych złych z piekła podczas Mrocznego Wygnania, Tyrael pomógł ludziom uformować zakon Horadrimów, który później z powodzeniem uwięził esencję Diablo, Mephist’a i Baal’a w Kamieniach Dusz, całe wieki przed wydarzeniami z Diablo I i Diablo II.

Po pokonaniu Mephist’a i Diablo, Tyrael podążył za bohaterami  do Harrogath, leżącego u zbocza góry Arreat, będącej jak się później okazało miejsce przechowania Kamienia Świata. Gdy Baal wreszcie padł, Tyrael odkrył, że nie zdążył wraz z awanturnikami uchronić go przed wypaczającym dotykiem demona. Zdecydował, że jedynym sposobem na uchronienie Sanktuarium, jest zniszczenie świętego reliktu. Potężna eksplozja, skruszyła majestatyczną górę, pozostawiając w jej miejscu dymiący krater. Skruszeniu uległy również morale Barbarzyńskich plemion, które postrzegały ochronę Kamienia Świata, jako najwyższy, nadający ich życiu sens, obowiązek.

Na przestrzeni dziejów Sanktuarium, Tyrael pojawiał się i interweniował w najtrudniejszych dla ludzkości momentach starć z demonicznymi siłami. Choć większość ważniejszych postaci świata Sanktuarium, traktuje Tyrael’a z najwyższym szacunkiem, pojawiły się spekulacje co do jego rzeczywistych zamiarów.

Mowa jest o braku prawdziwego zainteresowania Tyrael’a losami ludzkości a samo zniszczenie Kamienia Świata, miało posłużyć jakiemuś pokrętnemu celowi. Widziane z pewnej strony, dziwnym może się wydawać przekazanie Horadrim’om Kamieni Dusz, tylko po to, by kilkaset lat później nakazać ich zniszczenie. Dodatkowo, jakie implikacje będzie miało dla świata zniszczenie Kamienia Świata i czy rzeczywiście nie dałoby się go odratować? Baal nie spędził tak wiele czasu w pieczarze Kamienia a czy sam Kamień mógł być tak łatwy do splugawienia?

Polecamy Diablo 3 Sklep - tanie klucze do gier.

Ostatnia modyfikacja: 21.10.2010 12:09
Autor:
Polub naszą stronę:
Doceń naszą pracę, dzięki wyczerpującym komentarzom przyczyniasz się do rozwoju portalu.

2 komentarze to “Tyrael”

  1. die_Kreatur says:

    Wielki Cthulhu, toż wstyd, żeby na niby to poważnym portalu takie byki były. Tego się wręcz czytać nie da, bo oczy bolą! http://so.pwn.pl/zasady.php?id=629618

Skomentuj wpis.

ERROR: si-captcha.php plugin: GD image support not detected in PHP!

Contact your web host and ask them to enable GD image support for PHP.

ERROR: si-captcha.php plugin: imagepng function not detected in PHP!

Contact your web host and ask them to enable imagepng for PHP.