Gry dla dzieci

Jaka będzie cena FIFA 21 na PS4? Czy warto kupić grę?

Autor Olaf Ostrowski
Olaf Ostrowski18.05.20246 min.
Jaka będzie cena FIFA 21 na PS4? Czy warto kupić grę?

FIFA 21 na PS4 to cena, którą musisz poznać, jeśli jesteś fanem cyfrowego futbolu. Ta kolejna odsłona bestsellerowej serii od EA Sports zawsze wzbudza wielkie emocje wśród graczy. Czy warto jednak kupić tę grę na swojej konsoli PlayStation 4? Sprawdźmy, ile będzie kosztować FIFA 21 na PS4 oraz przyjrzyjmy się opiniom i recenzjom, aby poznać mocne i słabe strony tej produkcji.

Kluczowe wnioski:
 • FIFA 21 na PS4 będzie dostępna w dwóch edycjach: standardowej i ultimate. Ich ceny poznamy bliżej premiery.
 • W nowej odsłonie gry możemy spodziewać się usprawnionej rozgrywki i lepszej grafiki.
 • Krytycy zwracają uwagę, że seria FIFA zbyt mało się zmienia z roku na rok.
 • Gracze oceniają poprzednie części serii jako rozrywkowe, ale zarzucają im przestarzałą mechanikę.
 • Aby zdecydować, czy warto kupić FIFA 21, przyjrzymy się m.in. opiniom graczy i recenzjom.

Cena FIFA 21 na PS4 - ile musisz zapłacić za grę?

Wielu fanów piłki nożnej z niecierpliwością wyczekuje premiery nowej odsłony serii FIFA na konsoli PS4. FIFA 21 cena na PS4 to jedno z najczęściej wyszukiwanych haseł w internecie przez graczy planujących zakup tej popularnej gry. Ile więc będzie kosztować najnowsza edycja FIFA 21 na PlayStation 4?

Choć oficjalna FIFA 21 PS4 cena nie została jeszcze ogłoszona przez wydawcę EA Sports, możemy pokusić się o pewne przewidywania. Zeszłoroczna FIFA 20 w podstawowej wersji kosztowała ok. 249 zł na premierę. Edycja Champions miała cenę 299 zł, a najbogatsza Ultimate Edition była wyceniona na 449 zł.

Spodziewać się należy, że podobne przedziały cenowe zostaną utrzymane dla FIFA 21 na PS4. Podstawowa wersja gry może kosztować 249-279 zł, a edycje rozszerzone będą droższe - prawdopodobnie od 299 zł do nawet 499 zł za UFC Ultimate Edition z wszystkimi dodatkami.

Ostateczne kwoty poznamy bliżej premiery gry. Warto również mieć na uwadze, że po kilku miesiącach od debiutu ceny na rynku wtórnym z pewnością spadną, a regularne obniżki będą okazją do nabycia FIFA 21 na PS4 nieco taniej.

FIFA 21 na PS4 - co nowego w tej edycji gry FIFA?

Każda kolejna edycja serii FIFA dąży do tego, aby wprowadzić pewne nowości i ulepszenia względem poprzednich odsłon. FIFA 21 na PS4 również będzie się wyróżniać świeżymi rozwiązaniami. Przede wszystkim, gracze mogą spodziewać się poprawionej oprawy graficznej i animacji.

EA Sports zapowiada bardziej realistyczną fizycznie grę oraz zupełnie nowy system kolizji między zawodnikami. Ma to pozwolić na osiągnięcie znacznie naturalniejszej rozgrywki. Ponadto, FIFA 21 wzbogaci się o tryb karier menadżerskich z możliwością śledzenia losów klubu na przestrzeni wielu sezonów.

Ogromne zmiany zajdą również w najpopularniejszym trybie gry FIFA Ultimate Team (FUT). Twórcy obiecują bardziej zrównoważony system wypuszczania i zdobywania kart zawodników, a także nowe sposoby rozgrywki z kartami.

Wśród innych nowości znajdą się: aktualizacja oficjalnych klubów, zupełnie nowa ścieżka dźwiękowa czy ulepszone komentarze. Szczegóły poznamy w dniach poprzedzających premierę.

 • Lepszy model fizyczny rozgrywki i bardziej realistyczne animacje
 • Tryb kariery menadżerskiej z prowadzeniem klubu przez wiele sezonów
 • Zmiany w systemie zdobywania i wymiany kart w FUT
 • Nowe kluby, ścieżka dźwiękowa i komentarze

Czytaj więcej: FIFA 23 na Nintendo Switch - co wiemy o wersji na konsolę?

FIFA 21 na PS4 - opinie, recenzje i oceny graczy

Nowa gra z serii FIFA na PlayStation 4 jak zwykle będzie musiała sprostać wysokim oczekiwaniom fanów. Jakie są więc pierwsze opinie i recenzje na temat FIFA 21 na PS4? Póki co trudno o pełnowymiarowe oceny, gdyż gra nie trafiła jeszcze na rynek.

Jednak corocznie pojawiają się te same głosy krytyki. Gracze narzekają, że zmiany między kolejnymi odsłonami FIFA są zbyt kosmetyczne. Oczekują zdecydowanie większej rewolucji w mechanice rozgrywki i możliwościach, niż tylko aktualizacji składów i grafik.

Z drugiej strony, fani doceniają ogromną rozrywkowość serii i jej wysoką wartość produktu premium. Poprzednie części jak FIFA 20 na PS4 otrzymały bardzo przyzwoite noty oscylujące w okolicach 8/10. Gracze chwalili szczególnie tryb FUT oraz możliwość rywalizacji online.

Jeśli chodzi o FIFA 21 na PS4, duże nadzieje wiązane są z zapowiedzią ulepszonego systemu fizyki oraz pełniejszej opcji kariery menadżerskiej. Jeżeli zmiany te wypadną przekonująco, nowa odsłona może okazać się dużym przebojem.

FIFA 21 na PS4 - gdzie można kupić grę najtaniej?

Zdjęcie Jaka będzie cena FIFA 21 na PS4? Czy warto kupić grę?

Zanim podejmiemy decyzję o zakupie FIFA 21 na PS4, warto zorientować się, w których sklepach będzie ona dostępna w najkorzystniejszej cenie. Standardowo, najtańsze będą wersje pudełkowe w dużych sieciach sprzedaży gier.

Dobre oferty na FIFA 21 cena PS4 można znaleźć zwykle w sklepach Empik, Media Markt, Media Expert, Saturn czy RTV Euro AGD. Zapewne pojawią się tam również promocje obniżające kosztoczłonną edycję Ultimate.

Warto także obserwować ceny FIFA 21 na PS4 na platformach takich jak Allegro, OLX czy Facebook Marketplace. Po pewnym czasie od premiery, sporo osób będzie wyprzedawać używane egzemplarze gry w okazyjnej cenie.

Wreszcie, nie można pominąć cyfrowej dystrybucji od Sony, czyli PlayStation Store. FIFA 21 będzie tam dostępna w preorderze i po premierze, choć ceny zwykle są wyższe niż w przypadku pudełek.

 • Najtańsze ceny w dużych sieciach sklepów z grami (Empik, Media Markt etc.)
 • Używane egzemplarze po okazyjnej cenie na Allegro, OLX, FB Marketplace
 • Wersje cyfrowe w PlayStation Store zapewne najdroższe

Czy warto kupić FIFA 21 na PS4 - zalety i wady gry

Przed podjęciem decyzji o zakupie FIFA 21 na PS4 warto dokładnie przeanalizować zarówno jej zalety, jak i potencjalne wady. Pozwoli to rozsądnie ocenić, czy gra będzie dla nas odpowiednia i czy warto ją kupić.

Podsumowanie

Na koniec tego przeglądu informacji o FIFA 21 na PS4 możemy stwierdzić, że cena gry (fifa 21 cena na ps4) będzie oscylować między 249 a 499 zł w zależności od wybranej edycji. Najtańsze powinny być standardowe wersje pudełkowe, podczas gdy fifa 21 ps4 cena w PlayStation Store najpewniej będzie wyższa.

Gra wprowadzi sporo nowości, jednak decyzja o zakupie będzie indywidualna. Miłośnicy serii na pewno znajdą w niej wartościową rozrywkę, ale osoby spodziewające się rewolucyjnych zmian mogą poczuć lekkie rozczarowanie zbyt ewolucyjnymi postępami nowej odsłony FIFA 21.

Najczęstsze pytania

Oficjalną cenę FIFA 21 na PS4 EA Sports ogłosi zapewne kilka tygodni przed planowaną premierą gry. Na bazie cen poprzednich odsłon serii możemy spodziewać się rozpiętości od ok. 249 zł za podstawową wersję do nawet 499 zł za wydanie Ultimate ze wszystkimi dodatkami.

Nowa edycja FIFA na PS4 ma przynieść usprawniony model fizyki i bardziej realistyczne animacje ruchów piłkarzy. Ponadto, tryb kariery menadżerskiej pozwoli śledzić losy prowadzonego klubu przez kolejne sezony, a FUT zaoferuje odświeżony system zdobywania i wymieniania kart zawodników.

Fani serii zapewne będą chcieli zaopatrzyć się w nową FIFA 21 już w dniu debiutu na rynku. Jednak gracze oczekujący dużych zmian w rozgrywce mogą poczekać na recenzje i ewentualnie zakupić grę później w obniżonej cenie, gdy trafi na rynek wtórny.

Najlepszym źródłem najtańszych cen FIFA 21 na PS4 powinny być duże sieci sklepów z grami jak Empik, Media Markt czy Media Expert. Dobrą okazją na tańszy zakup będą też używane egzemplarze na Allegro, OLX i w serwisach ogłoszeń lokalnych po kilku miesiącach od premiery.

Dokładne wymagania sprzętowe FIFA 21 na konsolę PlayStation 4 powinny zostać ogłoszone przez EA Sports tuż przed premierą gry. Możemy jednak założyć, że będą zbliżone do tych z FIFA 20, czyli ok. 30 GB wolnego miejsca na dysku dla wersji pudełkowej.

Oceń artykuł

rating-outline
rating-outline
rating-outline
rating-outline
rating-outline
Ocena: 0.00 Liczba głosów: 0

5 Podobnych Artykułów:

 1. Rozgrywka na Dwa pady: Przewodnik po Najlepszych Gry na PS5 z Lokalną Kooperacją
 2. Aktualizacja Diablo 4 wprowadza ponownie moc wampiryczne
 3. Diablo Wiki - wszystko co musisz wiedzieć o grze
 4. Diablo na PS4 - porady i wskazówki dla graczy
 5. Najlepszy build Roubela w Diablo 4: levelowanie, endgame i PvP w sezonie 2
Autor Olaf Ostrowski
Olaf Ostrowski

Jestem zapalonym podróżnikiem po świecie Diablo, odkrywam mroczne zakamarki Diablo 2, triumfy Diablo 3 i tajemnice Diablo 4. Wkraczam w nową erę z Diablo Immortal, wcielając się w bohatera na mobilnych polach bitwy. Zapraszam na wyjątkową podróż przez piekło i nie tylko!

Udostępnij artykuł

Napisz komentarz

Polecane artykuły