News

Deweloperzy Diablo 4 otwierają się na rewolucyjne zmiany po przejściu aktualizacji systemu łupów

Autor Olaf Ostrowski
Olaf Ostrowski03.05.20243 min.
Deweloperzy Diablo 4 otwierają się na rewolucyjne zmiany po przejściu aktualizacji systemu łupów

Fani Diablo 4 mają powody do radości! Wraz z zaplanowaną na 14 maja czwartą sezonem gry zatytułowaną "Loot Reborn" wprowadzone zostaną ogromne zmiany w systemie zdobywania przedmiotów. Jednak to nie koniec rewolucyjnych zmian, gdyż zgodnie ze słowami głównego producenta Tima Ismaya, zespół deweloperski rozważa przeprowadzenie podobnych przebudów w innych systemach gry.

Główne modyfikacje itemizacji Diablo 4 w czwartej sezonie

Już 14 maja miłośnicy Diablo 4 będą mogli cieszyć się ogromną aktualizacją systemu itemizacji. Czwarta sezona gry zatytułowana "Loot Reborn" wprowadzi rewolucyjne zmiany w sposobie zdobywania i ulepszania wyposażenia. Blizzard mocno stawia na tę przebudowę, goszcząc nawet pierwsze publiczne testy, aby dopracować wszystkie aspekty nowego systemu.

Jedną z kluczowych zmian będzie wprowadzenie systemu Tempering, który umożliwi graczom modyfikowanie cech zdobytych przedmiotów. Dodatkowo odświeżone zostaną zapisy w Codexie Mocy, co wpłynie na całkowicie nowe podejście do zdobywania łupów. Bez wątpienia jest to ogromne wyzwanie dla deweloperów, ale również obietnica świeżego powiewu w rozgrywce dla fanów serii.

Gracze z niecierpliwością oczekują na zobaczenie zmian we własnej rozgrywce. Pomimo ogromnego wysiłku włożonego w rewolucję itemizacji, Blizzard wydaje się dopiero rozgrzewać silniki przed kolejnymi aktualizacjami systemów gry.

Zespół Blizzarda rozważa zreformowanie innych systemów gry

W wywiadzie udzielonym serwisowi GamesRadar+ główny producent Diablo 4, Tim Ismay, zdradził plany zespołu na przyszłość. Okazuje się, że przebudowa systemu łupów to dopiero początek i Blizzard jest otwarty na rewizję innych kluczowych mechanik w grze.

Ismay nie mógł potwierdzić jakichkolwiek konkretów, ale jasno dał do zrozumienia, że studio aktywnie dyskutuje i pracuje nad dodatkowymi systemami, które mogłyby znacząco ulepszyć Diablo 4. Skala zmian miałaby być równie ogromna jak w przypadku nadchodzącej aktualizacji itemizacji.

Ta rewelacja z pewnością napawa nadzieją fanów niezadowolonych z niektórych aspektów gry. Świeże spojrzenie na kluczowe systemy rozgrywki po tak długim czasie od premiery może tchnąć w Diablo 4 nowe życie i przyciągnąć zarówno starych, jak i nowych graczy.

 • System reworku itemizacji w Diablo 4 to dopiero początek planowanych zmian przez deweloperów.
 • Zespół Blizzarda jest otwarty na przeprowadzenie podobnych przebudów w innych kluczowych mechanikach gry.
 • Fani z niecierpliwością oczekują na szczegóły dotyczące potencjalnych systemów, które mogą zostać odświeżone.

Czytaj więcej: Overwatch 2 i diablo 4 wracają do Chin w partnerstwie z NetEase przez Blizzard

Brak szczegółów na temat potencjalnych systemów do zmiany

Zdjęcie Deweloperzy Diablo 4 otwierają się na rewolucyjne zmiany po przejściu aktualizacji systemu łupów

Pomimo ekscytujących rewelacji ze strony Tima Ismaya, Blizzard na razie nie zdradza żadnych konkretów. Nie wiemy, które systemy Diablo 4 mogą zostać wzięte na warsztat po zakończeniu prac nad itemizacją.

Jednak biorąc pod uwagę liczne skargi graczy na przestarzałe rozwiązania, można spekulować, że drzewko umiejętności powinno być pierwszym kandydatem do gruntownej przebudowy. Wielu narzeka na brak różnorodności i plastyczności w tym kluczowym systemie, który ma ogromny wpływ na rozwój postaci.

Inną możliwością może być modyfikacja systemu craftingu, ekonomii w grze czy nawet samego interfejsu użytkownika. W końcu Diablo 4 to ogromna gra, a po latach od premiery z pewnością niektóre rozwiązania mogłyby przejść solidny odmładzający lifting.

 • Na ten moment Blizzard nie zdradza, które systemy Diablo 4 mogą zostać zreformowane.
 • Drzewko umiejętności to prawdopodobny kandydat do przebudowy ze względu na liczne skargi graczy.
 • Systemy craftingu, ekonomii czy nawet interfejsu użytkownika również mogłyby przejść odświeżenie.

Najczęstsze pytania

Loot Reborn to nazwa czwartej sezonu Diablo 4, która wprowadzi ogromną przebudowę systemu itemizacji. Dzięki niej zdobywanie i ulepszanie przedmiotów stanie się zupełnie nowym doświadczeniem dla graczy. Zmian będzie wiele, m.in. wprowadzenie systemu Tempering i aktualizacja Codexu Mocy.

Czwarta sezona gry zatytułowana "Loot Reborn" zadebiutuje na wszystkich platformach 14 maja 2024 roku. Właśnie wtedy gracze będą mogli doświadczyć rewolucyjnych zmian w systemie łupów i craftingu.

Blizzard nie zdradził szczegółów, ale wskazał, że jest otwarty na przeprowadzenie podobnych rewolucji w innych kluczowych systemach gry. Spekuluje się, że drzewko umiejętności, system craftingu czy nawet interfejs użytkownika mogłyby przejść gruntowną modernizację.

Po latach od premiery gry niektóre jej systemy zaczynają się starzeć. Dokonując gruntownych przebudów, deweloperzy mogą odmłodzić doświadczenie rozgrywki, przyciągnąć nowych graczy i zaspokoić oczekiwania długoletnich fanów serii.

Na tę chwilę Blizzard nie podał żadnych szczegółów ani przybliżonych dat. Możemy się jednak spodziewać, że więcej informacji na ten temat pojawi się po premierze sezonu "Loot Reborn" i ocenie przyjęcia przez graczy rewolucji w systemie itemizacji.

Oceń artykuł

rating-outline
rating-outline
rating-outline
rating-outline
rating-outline
Ocena: 0.00 Liczba głosów: 0

5 Podobnych Artykułów:

 1. Rozgrywka na Dwa pady: Przewodnik po Najlepszych Gry na PS5 z Lokalną Kooperacją
 2. Aktualizacja Diablo 4 wprowadza ponownie moc wampiryczne
 3. Diablo Wiki - wszystko co musisz wiedzieć o grze
 4. Diablo na PS4 - porady i wskazówki dla graczy
 5. Najlepszy build Roubela w Diablo 4: levelowanie, endgame i PvP w sezonie 2
Autor Olaf Ostrowski
Olaf Ostrowski

Jestem zapalonym podróżnikiem po świecie Diablo, odkrywam mroczne zakamarki Diablo 2, triumfy Diablo 3 i tajemnice Diablo 4. Wkraczam w nową erę z Diablo Immortal, wcielając się w bohatera na mobilnych polach bitwy. Zapraszam na wyjątkową podróż przez piekło i nie tylko!

Udostępnij post

Napisz komentarz

Polecane artykuły